Sveiki atvykę!
(Tuščia) - 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Duratia 30 Zoom

Duratia 30

Dapoxetinas - pirmasis preparatas, sukurtas 2009 metais Vokietijoje, kuris gydo priešlaikine ejakuliaciją ir prailgina lytinį aktą, o Duratia neabejotinai yra vienas geriausių papildų savoje rinkoje.


Pakuotė: 10tab.

Prieinamumas: Prekyboje

34,50 €
Prekės aprašymas

  Details

  Duratia 30mg, taip pat žinomas kaip dapoxetino hidrochloridas

  Dapoxetine 30mg yra patvirtintas papildas, skirtas gydyti ankstyvą ejakuliaciją. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dapoxetine yra glaudžiai susijęs su latentiniu intravaginaliniu ejakuliacijos laiku (IELT), geresne ejakuliacijos kontrole ir didesniu lytinio akto pasitenkinimu tiek vyrams, tiek jų partnerėms.

  Buvo pranešta, kad vartojant papildus, kuriuose pagrindinė veiklioji medžiaga yra depoxetinas, sėkmės rodiklis padidėjo iki 300%. Vyrai, kurie dalyvavo tyrime, pranešė apie lytinio akto ilgio padidėjimą net iki 02:58min.

  Naudojant Duratia galite tikėtis:

   * lytinės funkcijos pagerėjimo; * geresnės ejakuliacijos kontrolės; * didesnio pasitenkinimo lytinio akto metu; * (IELT) padidėjimo.

   Prejac absorbuojamas organizme ir paliekamas kaip neaktyvus junginys, po to metabolizuojamas. Šalutinio paveiko rizika maža, tačiau gali pasitaikyti, pavyzdžiui, galvos svaigimas ar galvos skausmas.

   Poveikis po 30-45 minučių.

   Veikia 6-12 valandas.

Prekės žymės

  Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

CMS tab

Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes