Sveiki atvykę!
(Tuščia) - 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Prejac 60mg Zoom

Prejac 60mg

Dapoxetinas - pirmasis preparatas, sukurtas 2009 metais Vokietijoje pagal prekės pavadinimą Priligy, kuris gydo priešlaikine ejakuliaciją ir prailgina lytinį aktą, o Prejac neabejotinai yra vienas geriausių papildų savoje rinkoje.


Dapoxetine 60mg.

Pakuotė: 10tab.

Prieinamumas: Prekyboje

44,50 €
Prekės aprašymas

  Details

  Prejac 60mg (taip pat žinomas kaip dapoxetino hidrochloridas) - Priligy kompanios gaminys. Dapoxetine 60mg yra patvirtintas papildas, skirtas gydyti ankstyvą ejakuliaciją. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dapoxetine yra glaudžiai susijęs su latentiniu intravaginaliniu ejakuliacijos laiku (IELT), geresne ejakuliacijos kontrole ir didesniu lytinio akto pasitenkinimu tiek vyrams, tiek jų partnerėms.

  Buvo pranešta, kad vartojant papildus, kuriuose pagrindinė veiklioji medžiaga yra depoxetinas, sėkmės rodiklis padidėjo iki 300%. Vyrai, kurie dalyvavo tyrime, pranešė apie lytinio akto ilgio padidėjimą net iki 02:58min.

  Naudojant Prejac galite tikėtis:

  lytinės funkcijos pagerėjimo

  geresnės ejakuliacijos kontrolės

  didesnio pasitenkinimo lytinio akto metu

  (IELT) padidėjimo

  Prejac absorbuojamas organizme ir paliekamas kaip neaktyvus junginys, po to metabolizuojamas. Šalutinio paveiko rizika maža, tačiau gali pasitaikyti, pavyzdžiui, galvos svaigimas ar galvos skausmas.

  Poveikis po 30-45 minučių.

  Veikia 6-12 valandas.

Prekės žymės

  Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

CMS tab

Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes